Kalendarze

Projektujemy kalendarze całoroczne pod każdy wymiar. Zapewniamy obsługę od projektu, po druk. Ile drukarni, tyle rozmiarów. Jeśli masz swoją zaprzyjaźnioną drukarnię, gdzie chcesz wydrukować zaprojektowane przez nas kalendarze, żaden problem. Po uzgodnieniach technicznych z drukarnią przygotujemy prace wg prawidłowej specyfikacji i prześlemy Ci wersję kalendarza do druku.

*Projektujemy kalendarze dla przedszkoli i żłobków połączone z robieniem zdjęć.

Projektowanie kalendarzy

Nasza agencja reklamowa stawia na indywidualne podejście do każdego klienta. Dotyczy to nie tylko opisywanej usługi, ale i wszystkich innych usług dostępnych w naszej ofercie, takich jak na przykład usługi naszego fotografa realizowane na warszawskim Żoliborzu. Dlatego też, zanim przystąpimy do projektowania kalendarza, dokładnie omawiamy Twoje oczekiwania oraz potrzeby. Chcemy, aby finalny produkt był nie tylko estetyczny, ale także funkcjonalny i dopasowany do charakteru Twojej firmy bądź po prostu do Twoich indywidualnych oczekiwań. Wspólnie ustalamy format kalendarza, rodzaj papieru, a także ilość stron i ewentualne dodatki, takie jak zakładki czy magnesy.

Zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług!


Szybki kontakt

Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe do naszej agencji.

Email

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.