Roll-up – Warszawa

Projektowanie roll-upów w Warszawie to usługa, która może przyczynić się do sukcesu firmy na rynku. Warto zainwestować w profesjonalne wykonanie tego rodzaju reklamy, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i wyróżnić się na tle konkurencji. Pamiętaj jednak o tym, że kluczowe znaczenie ma wybór odpowiedniej firmy, która spełni wszystkie stawiane jej oczekiwania pod względem jakości, terminu realizacji oraz ceny usługi. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Projektowanie roll-upów

Systemy typu Roll-up obecnie cieszą się coraz większym zainteresowaniem – podobnie jak wiele innych oferowanych przez nas materiałów reklamowych, takich jak na przykład reklama wielkoformatowa projektowana w Warszawie. Z uwagi na wygodna formę transportu są coraz częściej wykorzystywane na firmowych konferencjach, prezentacjach czy targach. Roll-up, to określenie sposobu prezentacji grafiki. Rozwija się w łatwy sposób, prosto z kasety, w której jest bezpieczny podczas przechowywania i transportu. Na rynku dostępnych jest kilka rozmiarów, ale najbardziej popularne to: 85x200 cm, 100x200 cm, 120x200 cm.

Poniżej kilka przykładów naszych prac.

Szybki kontakt

Poniżej znajdą Państwo dane kontaktowe do naszej agencji.

Email

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.